Zaključni pokalni turnir v košarki 2014 – Pokal članic in Mini pokal pionirk

Pokal članic Vojnik 2014  Triglav

Izdelali smo medalje in pokale za Pokal članic v košarki za ženske, ki je bilo letos v Vojniku 15. in 16. marca.

Vojnik – Po polfinalni zmagi proti Athleteju Celju (55:54) in finalnem uspehu proti Domžalam (65:47), so košarkarice kranjskega Triglava v Vojniku osvojile prvi pokalni naslov, oziroma prvi naslov v članski kategoriji na splošno.

ŽKK Arhlete DSC_8696

ŽKK Athlete DSC_8818

Uspešna tekmovalna sezona 2013/2014 je bila tudi za Ženski košarkarski klub Athlete Celje, v katerem so uspeli osvojiti državne naslove pri članicah, mladinkah in kadetinjah, poleg tega pa še odlično 3. mesto članic v ligi MŽRKL in 3. mesto selekcije U-10